Szkoła Podstawowa nr 12

im. Ignacego Paderewskiego w Katowicach

W dniach 22 lutego, 1 marca oraz 15 marca w naszej szkole odbyły się szkolenia dla nauczycieli "Programy multimedialne w edukacji". Szkolenia przeprowadził nauczyciel zajęć komputerowych pan Paweł Omirski. Nauczyciele doskonalili swoje umiejętności przygotowania i obróbki materiału graficznego za pomocą aplikacji dostępnych online, nauczyli się tworzyć ciekawe materiały dydaktyczne oraz wprowadzać elementy ICT na własnych zajęciach.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 18.10.16r. w SP nr 12 w Katowicach odbyły się warsztaty dla nauczycieli prowadzone przez uczestników programu Erasmus+, którzy wymienili się doświadczeniami i wiedzą zdobytą podczas kursu w English Laungage Centre w Brighton.

Celem zajęć było pokazanie, jak praktycznie zastosować metody i techniki nauczania języka angielskiego oraz innych przedmiotów wykorzystując komputery, internet, tablicę interaktywną, gry i zabawy. Tematyka warsztatów: "Jak wykorzystać tablicę interaktywną w kreatywny sposób"; "Gry i zabawy dydaktyczne"; "Technologie komputerowe w pracy dydaktycznej".

Dzięki umiejętnościom zdobytym podczas warsztatów nauczyciele będą mogli udoskonalić swój warsztat pracy oraz uatrakcyjnić przekazywanie wiedzy podczas lekcji.

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa Nr 12 w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.